Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Zapraszamy na wirtualny spacerpo salach konferencyjnych

Aktualności

BABY PRUSKIE W HOTELU HP PARK W OLSZTYNIE

GOŚCIE W HOTELU HP PARK


 

W dniu 18.05.2016 odbyło się śniadanie prasowe, na którym poinformowaliśmy media o naszych rozwiązaniach CSR. Jesteśmy jedynym hotelem w mieście, który podjął się działań związanych z promocją Olsztyna i regionu poprzez kamienne figury bab pruskich.
Projekt ma na celu pobudzenie wyobraźni gości hotelu i sprowokowanie sytuacji trwałej, w której goście, zainteresowani babami pruskimi i ich historią, będą je zabierać ze sobą w dalszą podróż, do różnych miejsc. W ten sposób storytelling na temat bab pruskich rozszerzy się poza Olsztyn i region, stając się być może opowieścią uniwersalną, a jednocześnie kojarzoną z Olsztynem i Warmią.
Marketingowo Baby Pruskie w Hotelu HP Park w Olsztynie mają podnieść rozpoznawalność hotelu, zwiększyć konkurencyjność Olsztyna i regionu.
Hotel HP Park w Olsztynie chce dać/przywrócić tożsamość babie pruskiej – zarówno warstwie indywidualnej, jak i zbiorowej dedykując to rozwiązanie wszystkim, którzy odwiedzają Olsztyn i chcą zabrać ze sobą jednoznacznie kojarzoną pamiątkę.
Dziś naszą opowieścią zainteresowaliśmy olsztyńskie media.

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij