Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Zapraszamy na wirtualny spacerpo salach konferencyjnych

Rekreacja

                                      

 

Hotel HP Park  bierze udział w programie „Visit Olsztyn”. Jest to akcja promocyjna dla turystów odwiedzających Olsztyn, dzięki której goście naszego hotelu zyskują 25% zniżki na atrakcje oferowane przez trzy obiekty – Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe AQUASFERA GALERIA WARMIŃSKA oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.

Odwiedzając Olsztyn znajdują się Państwo w otoczeniu wielu jezior, a także wśród krajobrazu pełnego zieleni i rozległych lasów. Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, a także poznawania okolicy pieszo lub na rowerze. Nieopodal hotelu znajduje się jezioro Kortowskie, drugie co do wielkości w Olsztynie (89,7 ha) wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego. W naszym hotelu natomiast istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz sprzętu do Nordic Walking’u.

W ogrodzie na dzieci czeka kolorowa zjeżdżalnia, piaskownica, a także bańki mydlane. Dodatkowo znajduje się w nim ścieżka zdrowia, rekreacyjne boisko do gry w koszykówkę, a także miejsce przeznaczone na ognisko, gdzie organizujemy wieczorne imprezy przy muzyce na żywo. Ogród jest również świetnym miejscem na wszelkiego rodzaju zabawy integracyjne na świeżym powietrzu. Można tu zaaranżować mini boisko piłkarskie, ściankę wspinaczkową, a nawet strzelnicę! Zaciszna okolica oraz ogród pełen zieleni wraz z letnim tarasem zachęcają do wypoczynku, a kolorowe leżaki kuszą relaksem.

Olsztyn to także piękne Stare Miasto, pełne zabytków oraz restauracji, klubów i kafejek, gdzie latem odbywa się najdłuższy w Polsce festiwal pod nazwą „Olsztyńskie Lato Artystyczne”. W Olsztynie nawet centrum miasta jest pełne zieleni – powstał tu Park Centralny z bujną roślinnością, pięknymi ścieżkami oraz fontanną otoczoną miejscami pozwalającymi odpocząć na łonie natury.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij