Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Zapraszamy na wirtualny spacerpo salach konferencyjnych

Restauracja

Hotelowa Restauracja Panorama od samego rana kusi aromatem świeżo parzonej kawy.

Nasze śniadania to urozmaicone menu w formie stołu szwedzkiego, którego różnorodność dań zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy live cooking - naleśniki, omlety i dania z jaj przygotowywane przez kucharza w Państwa obecności, z indywidualnie dobranych składników.

Zapraszamy także do deguastacji dań, które znajdują się w naszej karcie. Znajdą tam Państwo zarówno potrawy regionalne, jak i dania z kuchni europejskiej, a także dodatkowe oferty przygotowywane zgodnie z porami roku.

Goszcząc w Restauracji Panorama nie sposób odmówić sobie wyśmienitych deserów i ciast przygotowywanych według domowych receptur. Gorąca szarlotka wypiekana według tradycyjnego przepisu przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

Z przeszklonej restauracji rozciąga się przepiękny widok na hotelowy ogród, będący idealnym miejscem do organizowania spotkań rodzinnych, biznesowych czy też plenerowych imprez integracyjnych. Hotelowy ogród zaprasza nie tylko latem, ale i zimą.

Tradycją stały się niedzielne Grand Buffet - propozycja obiadów w formie szwedzkich stołów skierowana głównie do rodzin. Oferujemy Państwu szeroki wybór przystawek, sałat, dań gorących oraz deserów, nie zapominając o daniach dla dzieci.

Przyjdź i przekonaj się sam o niezwykłym klimacie tego miejsca!

 

 
 

 

 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij