Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Zapraszamy na wirtualny spacerpo salach konferencyjnych

Wesela i Bankiety

Dogodne położenie hotelu, piękne wnętrza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam na organizację szerokiej gamy imprez. Ugościmy nawet do 220 osób jednocześnie.

Organizowane przez nas przyjęcia weselne mają niepowtarzalny klimat. Dzieje się tak dzięki urokom letniego ogrodu pełnego kwiatów i owoców, a także poprzez niepowtarzalny smak przygotowywanych, również na świeżym powietrzu, potraw.

Nasze bankiety cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród gości biznesowych, jak i indywidualnych. 

Dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęcie odbywało się na jak najwyższym poziomie. Dbamy o każdy element zamówienia.

Bardzo chętnie wyręczamy naszych gości także w organizacji wszelkiego typu przyjęć rodzinnych. Kolacje urodzinowe lub imieninowe z muzyką to już stały element piątkowych lub sobotnich wieczorów w naszej restauracji.

Imprezy o typowo biznesowym charakterze to kolejny element naszej działalności.

Wiele firm powierzyło nam integrację pracowników, szkolenia, organizacje jubileuszy, spotkań wigilijnych i noworocznych. Zachęcamy także Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Kompleksowa obsługa, wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny nastrój i profesjonalny personel są do Państwa dyspozycji.

Przyjdź i przekonaj się sam.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij